Finále Rubínového Jokra přineslo hned několik rekordů a výrazné posuny v celkovém pořadí!!

Letní série náhodných dvojic, která měla pět hracích večerů vyvrcholila v neděli 1.9.2019 ve velkém finále. Do velkého finále nám vstoupilo 18 nejlepších hráčů/ček. Všechno bylo připraveno a mohlo se začít losovat. Los byl opravdu velice důležitý, protože se hrálo o trojnásobek bodů. Dvojice Mira Dufek a Sparrow nám do losování vstupuje se stejným počtem bodů a jejich vzájemné vylosování by tak o vítězi nerozhodlo a musela by přijít samostatná hra. Na třetím místě byla nejlepší žena Markéta Gabrhelová.

Los nám určuje velice zajímavé dvojice. Mira Dufek a Lenka Zvěřinová, kteří spolu vyhráli čtvrtý turnaj. Sparrow dostal Markétu, což ovšem znamenalo, že ho Markéta bohužel už nemůže předběhnout v celkovém pořadí. Silná dvojice je i Roman Látal a Honza Kratochvíl. Bourák ze Zlína Milan Krčma hrál s Jiří Pryčkem. Další dvojice jsou Matěj Bednařík a Mirka Bárková, Mira Breburda a Radim Kozumplík, Šarka Smejkalová a Libor Hlubuček, ,,pirátka,, Verča a Mirka Růžičková a poslední dvojice byla David Klimeš a Vašek Kovařík.

Vždy si nechávám odtajnění vítězné dvojice skoro až na závěr, ale tentokrát prozradím hned.

Finálový večer vyhrála dvojice Milan Krčma a Jiří Pryček a to takovým způsobem, na který nebyla absolutně obrana ostatních párů. Milan a Jirka od první hry vedou a své vedení už prostě nepustili a stylem start, cíl ovládli finále. Jejich celkový součet byl 1554 kuželek (průměr 194,3), což je absolutně nejlepší výkon ve všech odehraných turnajů. Jirka si dokonce v samostatné hře hodil svůj osobní rekord a výkonem 222 b, tak odstartoval spanilou jízdu. Borci mají na svém kontě hned čtyři náhozy nad hranicí dvoustovky (222, 223, 211, 216 ). Oba dva hrají bez chyb a ještě prokládají striky. Jejich jízda byla opravdu neskutečná, kuželky nedostaly absolutně šanci jakkoliv protestovat. Milan sázel svou ohnivou koulí strike za strikem, Jirka se neskutečně vyhecoval a je z toho takový krásný a rekordní výkon. Borci, tohle byl váš večer a patří vám velká gratulace. Z velké dálky na ně koukají druzí ,,pirát Sparrow,, a Markéta Gabrhelová. Mára a Markéta tak mají stříbro, když dvakrát hranice dvoustovky byla překonána (202, 208), což taky tentokrát byli jediné dvoustovky. Hranici už nedokázala přehodit žádná dvojice. Bronz ve finále obsadil Roman Látal a Honza Kratochvíl.

Dostáváme se k ocenění celé série. Ceny byla nachystané od osmého místa. Půjdeme postupně. Osmé místo vybojoval Honza Kratochvíl, sedmý byl Radim Kozumplík (oba prý ceny propijí, to bude párty), šesté místo právě díky finále obsadil Jiří Pryček, páté místo nakonec Mira Dufek, který vstupoval jako leader spolu s ,,pirátem,, do finále, ale bohužel se propadl ve výsledkové listině, čtvrté místo obsadil Roman Látal. Bronzová příčka patří zároveň nejlepší ženě série a tou je Markéta Gabrhelová, která hrála opravdu výborně a odnáší si tak hned dvě ceny a to absolutně po právu. Stříbro obsadil Milan Krčma se ziskem 520 b a jen pět bodů chybělo na celkového vítěze. Celkový vítěz je ,,pirát Sparrow, který tak obhájil poslední vítězství ještě na Bowling Boby. Sparrow měl opravdu neskutečné štěstí na los a vítězství tak patří všem jeho spoluhráčům, bez kterých by to nedokázal.

Velké poděkování patří všem hráčům a to hlavně za přátelské večery, plné zábavy, radosti, smíchu a skvělých výkonů. Každý večer jsem si s Vámi užil.

Děkuji, děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji. Jste super parta!!!!!