Parohový čtvrtý turnaj náhodných dvojic, měl parádní atmosféru a velkou kvalitu!!!

Předposlední turnaj náhodných dvojic nám přinesl parádní podívanou, spoustu Jokerů, shozené double parohy a hlavně pomalu a jistě se rodící finálovou účast. Do tohoto turnaje startujeme ve 22 hráčích a to nám dohromady udělalo 11 dvojic. Hned devět hráčů nám do hry nasadilo Jokera, což bylo zatím nejvíc ze všech odehraných turnajů.

Minulý turnaj v prvním bloku her, kdy každý hráč, hraje svou hru, nám úřadovala Ivetka Dostálová, tentokrát se nám na dráze číslo tři ,,zbláznil“ Pepa Kozumplík. Pepa na turnaj přišel s bolavým zubem, chtěl to přepít a místo toho nám předvedl zabijáckou hru a zastavil se na čísle 248 b. Historický deník nám jasně řekl, že to byla nejvyšší dosažená hra jednotlivého hráče bez použití ,,kozovného“. Pepo, posíláme velkou gratulaci a snad to byla menší náplast na bolest.

Tentokrát nám nepadlo tolik dvoustovek, možná větší nervozita, dráhy kradou, nebo se více bavilo, než soustředilo na výkon. Ve třetí hře Mirka Růžičková a Radim Kozumplík přehazují hranici s náhozem 212 b, v páté hře skvěle hraje Mira Dufek a Lenka Zvěřinová a nához 227 b je nejvyšším náhozem ve spolupráci. Ve stejné hře na tabuli svítí ještě dvakrát nához 204 b a ten má na svědomí dvojice Vašek Kovařík a létající démon Mira Breburda. Druhý nához je ,,piráta“ Sparrowa a Honzy Kratochvíla. V šesté hře má menší zdravotní problémy Vašek Salášek a musí si vzít stahovací návlek na levé koleno. Vašek bohužel nemohl pořádně došlápnout a to byl bohužel problém. Hodný Matěj Bednařík, který měl u sebe návlek, tak pomohl, aby Vašek mohl dohrát a pomohlo to opravdu výborně. Poslední dvě hry jsou 201 a 202 b u dvojice „lazarů“ Vaška Saláška a Pepy Kozumplíka,  kterým patří velký respekt a uznání za bojovný výkon. Vašek a Pepa jsou totiž na bedně a je to krásné druhé místo, před dvojicí Sparrow a Honza Kratochvíl. Kdo nám vyhrál čtvrtý turnaj????

Vítězem se stala dvojice Lenka Zvěřinová a Mira Dufkem. Velice dobré a vyrovnané výkony ve všech hrách zařídily zlato. Mira dokonce vsadil Jokera, takže si připsal hned 200 b do tabulky a patří mu celkové druhé místo za dosavadním leaderem „pirátem“ Márou.

Ještě bych rád zmínil, že tento turnaj byl opravdu hodně tzv. parohový. Tolik parohů napříč všemi drahami jsem opravdu dlouho neviděl. Musím ovšem napsat o Milanu Krčmovi. Milan si dokázal prvním hodem postavit double parohy (kuželky: 7,4 a 6,10), ovšem ukázal nám krásný hod a i tyhle hrůzy dokázal poslat do věčných lovišť. Milane, opravdu velká gratulace a děkujeme za tento krásný bowlingový zážitek.

Poslední turnaj se bude hrát 26.8.2019 a všichni máte možnost si vylepšit svoje výsledky. Velké finále je na programu 1.9 od 18h, kam se kvalifikuje 24 nejlepších hráčů/ček.

Pěkný den

Tým Bowling Darts Rubín