Osobní rekordy, Sparrow padnul, skvělá zábava, to vše přinesl Rubínový Joker na třetím turnaji!!!

V pondělí 29.7.2019 se odehrál třetí turnaj náhodných dvojic. Na herně se nám sešlo 22 hráčů a vytvořilo se 11 náhodných dvojic. Teplo na herně bylo opravdu velké a musel se dodržovat pitný režim, což někteří hráči zvládají opravdu na výbornou

Dosavadní leader Mára Škrabal, který měl na kontě dvě vítězství útočil na zlatý hattrick. Povedlo se?? Hned na začátku mu vše do karet nahrávalo. Při losu měl opět neuvěřitelné štěstí a dostal do dvojice Markétu Gabrhelovou. Ovšem máme tu další silné dvojice, které chtějí útočit na první místo a nedopustit hattrick piráta ze Sparrowců.

První dvě hry hrají hráči samostatné hry a hned na úvod nám úřadovala dvojice Vašek Kovařík a Ivetka Dostálová. Vašek dokázal naházet 216 b a byl nejlepší hráč v prvním kole. Ovšem Ivetka ve své hře předvedla demolici kuželek jako Slavný Stallone ve filmu Demolition man. Ivetka sází hned šest striků v řadě a bílé kuželky sotva sbírají poslední kapky sil, aby se znovu a znovu postavili a byli připraveny na další hody Ivetky. Asi přišel menší soucit a následují čtyři přesné dohozy a na závěr opět strike ……. demolice byla u konce. Na tabuli nám svítí nához 242 b a osobní rekord Ivetky Dostálové. Zároveň nejvyšší nához turnaje v jednotlivé části. Třetí do party, kdo dokázal přehodit hranici dvoustovky ve své samostatné hře byl ,,pirát,, Mára. Jeho hra se zastavila na hodnotě 202 b.

V dalších hrách už dvojice spolupracují. V bloku třetí a čtvrté hry máme dvě dvojice, které přehazují hranici dvoustovky. Mára a Markéta skvěle hrají a předvádí výkon 210 b, ovšem zabijácké duo Radim Kozumplík a Milan Krčma devastují na dráze číslo dvě kuželky jako předtím Ivetka. Pánové mají na svém kontě nejvyšší nához ve spolupráci a to celého turnaje (247 b)!!! Stejné dvojice předvádí dvoustovku i v páté hře a to rovných 200 b. Jejich koncert pokračuje dále a v sedmé hře Radim a Milan mají nához 204, ovšem Mára a Markéta kontrolují situaci a náhozem 202 b drží průběžné vedení. Poslední hra přinesla slabý nához u piráta a blonďaté lvice. Radim a Milan předvádí další famózní hru s náhozem 234 b a tím pro sebe získávají zlato!!! Tohle bylo grandiózní finále. Oběma dvojicím patří velké poděkování za parádní výkony. V polovině svých her dokázali přehodit hranici dvoustovky. Sparrow tak nepřidal hattrick a slavit můžou sympaťáci Milan a Radim. Pánové posíláme velkou gratulaci.

Třetí místo nakonec patří hrdinům prvních dvou her. Vašek Kovařík a rekordmanka Ivetka Dostálová slaví bronzovou příčku. Krása a blahopřejeme. Bramboru získává Roman Látal a Svaťa Nemeškal. Roman a Svaťa nám v páté hře hranici dvoustovky prolomili taky s náhozem 214b. Poslední dvojice, která zdolala dvoustovku, byl Kuba Halavín a Vašek Salášek. Pánové v sedmé hře předvedli nához 202 b.

Celkově nám stále vede s velkým náskokem pirát Mára Škrabal. Na čtvrtý turnaj už je spuštěna obsazovačka, můžete se hlásit. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za parádní turnaj a opět neskutečně dobrou atmosféru.