Joker řádil ve vší parádě na turnaji náhodných dvojic!!!

Druhý turnaj Rubínového Jokera máme za sebou a to opravdu ve vší parádě. Turnaje se zúčastnilo hned 20 hráčů/ček a dokonce k nám až ze Zlína a Olomouce zavítal mladý pár Milan Krčma a Lenka Zvěřinová. Tento sympatiky pár k nám přijel poprvé si vyzkoušet hernu, turnaj, prostředí a atmosféru.

Hned na začátku zrovna tento pár vsadil Jokera a třetí místo zdvojnásobil. Další dvojice, která použila toho padoucha byl Vašek Salášek a Lucie Kelpenčevová (naši rekordmani herny), ……. stoprocentní nasazení Jokera byl i u dvojice Mára Škrabal a Roman Látal (papírové sakra nebezpečná dvojice) a posledního Jokera dala Lenka Kadlčíková. Takže hned sedm zlých padouchů bylo nasazeno ve druhém turnaji. Kdo nejlépe využil??

Do turnaje nám vlétla dvojice Markéta Gabrhelová a Andy Francis jako uragán. Oba dva předváděli krásné hry a Markéta se zastavila na čísle 232, když sázela strike za strikem do pravé kapsy naprosto neomylně. Její ruka byla asi řízená strojově, nebo na dálkové ovládání, protože tak neomylně a naprosto stejně to snad nikdo nedokáže. Byla opravdu velká radost sledovat umění ,,blonďaté lvice,, která naprosto vymazala svého protihráče na dráze a to právě piráta ze SparrowcůJ Mára sice dokázal svou hru zastavit na čísle 200 b a byl právě s Markétou jediný, který ve svých samostatných hrách hranici dvoustovky zdolal.

Markéta a Andy ve čtvrté hře přehazují hranici znova a zdálo se, že nikdo nedokáže držet krok a kráčí si pro vítězství v turnaji. Nakonec ovšem o pouhou jednu kuželku prohrávají právě s nebezpečnou dvojicí Mára a Roman. Oba dva borci drželi celý večer vyrovnané hry a mohou slavit vítězství ve druhém turnaji, ……   Mára dokonce slaví double, protože vyhrál i první turnaj. Na třetím místě se umístil nový pár Milan Krčma a Lenka Zvěřinová. Na bramborové pozice je Mira Dufek a Honza Kratochvíl, kde hlavně hra sedmá byla radost sledovat a nához 205 b je krásný. Páté místo obsadil Vašek Salášek a Lucie Kelpenčevová, naši rekordmani herny se pyšní druhým nejvyšším náhozem celého turnaje a nejvyšším náhozem společným. Vašek a Lucka ve spolupráci, mají krásný nához 223 b a to jen to potvrzuje jejich kvality. Poslední dvojice, co zdolala 200 b byl Vašek Kovařík a Miloš Nemeškal (208) a všem posíláme velkou gratulaci.

Průběžné celkové místo zatím drží rubínovský pirát Mára!!! Mára ve dvojici vyhrál oba dva turnaje a druhý dokonce zdvojnásobil díky Jokeru, takže jeho výchozí pozice je opravdu perfektní.

Budeme se těšit 29.7 kdy je naplánovaný třetí turnaj. Obsazovačka už je spuštěna a neváhejte se přihlásit.