Hráči reprezentující BDR ukazují záda svým soupeřům i na ostatních hernách

Jak si pomalu začínáte zvykat, snažíme se sledovat naše hráče i na jiných turnajích a přinášet vám reporty z těchto akcí. Dnes máme na pořadu novou a největší hernu v České Republice a tím je ,,Brněnské Bebéčko,, kde se hraje hned několik turnajů. Turnaj o kterém se zmíníme, je turnaj smíšených párů. Dne 26.6.2019 se odehrál už šestý turnaj této celoroční série. Poprvé se naši hráči dokázali umístit na prvním místě. Zásluhu na tomto úspěchu má naše dvojice Mára Škrabal a Verča Dufková. Turnaj je rozložen na čtyři kola a to způsobem, kdy v prvním kole hraje každý sám za sebe, v druhém kole dohazuje muž, ve třetím kole dohazuje žena a čtvrté kolo je stejné jako první. Celkem se tedy počítá osm her do celkové součtu.

První kolo hned naši dvojici vyšlo náramně. Jejich celkový součet byl 412 b!! Tahounem byl Mára, který předvedl čistou hru, proloženou strikama a zastavil se na hodnotě 234 b!!! V druhém kole naše dvojice trošku ztratila na skvěle hrající pár Milan Krčma a Lenka Zvěřinová (momentální mistryně regionu v ABL), ve třetím kole už naše dvojice ztratila náskok a před posledním kolem ztrácela 14 b na první místo. Poslední kolo naše dvojice musela hodit součet 355 b a více na první místo. Svůj dieselový motor ovšem opět nahodil Mára a výkonem 210 b hodně napomohl k celkovému součtu 380 b a k prvnímu místu. Mára zahrál průměr za své samostatně hrané hry 222 b!!! Opravdu pro něj povedený turnaj, v důležitých momentech dokázal zabrat a vyburcovat svou partnerku. Verča hrála celý večer vyrovnaně a náhozy 178 a 170 b ukázala svoje kvality. Oba dva tak mohli slavit své premiérové první místo v této sérii.

Díky tomuto výsledku se naše dvojice hřeje na celkovém prvenství v celé sérii, ovšem nutno podotknout, že druhá dvojice (manželé Chládkovi) mají odehraný o jeden turnaj méně. Na čtvrtém místě v celkové sérii máme ještě další náš pár a to Markétu Gabrhelovou a Martina Gabrhela, kteří z důvodu dovolené museli vynechat tento turnaj a tím pádem mají velkou šanci se posunout na vyšší stupínky ještě v dalších kolech. V celkové sérii se bude počítat TOP sedm turnajů a my se necháme překvapit, jak to celé dopadne. Palce naším zástupcům samozřejmě budeme držet i nadále.

Na Bowlingu Brno se ještě hraje roční série devítky, kde zatím vede náš zástupce Mára Škrabal a to s velkým náskokem 110 b. Mára tak zatím má skvěle našlápnuto hned ve dvou turnajích. Mára už dokázal uhrát dvě druhé místa a jednou získat zlato, kde se blýskl třetím nejlepším výkonem celé devítky na BB, kdy mu hlavně pomohla hozená devítková perfekt game!! Děkujeme za krásnou reprezentaci naší herny. My víme, že zrovna Mára je duší i srdcem ,,rubínovský pirát,, a vždy bojuje ze všech sil, ostatně jinak to ani neumí.