Hovniváli hned v první své sezóně slaví divizní titul!!!

Divize dohrála a známe výsledky týmů a jednotlivců. Kdo nám získal titul, kdo si nejlépe vedl? Jako vedoucí mužstvo vstupovalo do posledního hracího večera družstvo Hovniváli a to ještě s padouchem v podobě Jokera. Díky bolavým zádům nemohla nastoupit Ivetka Dostálová a musel pomoct Vašek Kovařík, který před malou chvilkou slavil titul se svým týmem v Přeboru. Ivetce přejeme brzké uzdravení a brzký návrat na dráhy. Na konci večera mohli Hovniváli slavit titul a postup do velkého finále s náskokem 23 b a průměrem 500,62. Druhé místo slaví Zabijáci, třetí místo Vokurky a čtvrté Magnum Team.

Dnešní večer si svou formu udržel Vašek Salášek. Tento démon, který už odehrál přes 100 her v této sezóně ničil kuželky, sázel dvoustovky, kradl body a ještě shazoval parohy. Vašek se dneska blýskl průměrem 191,50 nejvyšším náhozem 224 a ještě vyhrál motivační soutěž, kdo první dohodí parohy. Na dráze číslo čtyři se krásným hodem postaral o to, že jemně svou ďábelsky fialovou koulí, líznul kuželku číslo pět, která poslušně lehla k zemi a vzala i svou kamarádku na pozici číslo sedm. Takhle hraje král a momentálně nejlepší jednotlivec celé Rubínové ligy. Jediná statistika, kterou Vašek dnes neovládl, byla v užitečnosti. Honza Šnajder to dnes mlátil hlava nehlava a uhrál pět bodů pro svůj tým. Borci gratulace za parádní výkony, které museli oku lahodit. Celkem dnes padlo šest výkonů nad hranici 200 b. Vašek Salášek 224 a 204, Honza Šnajder 215, Laďa Dědič 204, Vašek Kovářík 203 a Robert Jelínek 201.

Máme tu celkové statistiky Divize. Nejlepší hráč je Vašek Salášek, který jako jediný měl průměr nad 180 a to přesně 181,24. Vašek se zároveň stal nejužitečnější hráč ligy se ziskem 27,5 bodů pro své družstvo a jen to potvrzuje má slova o kvalitě tohoto hráče. Nejlepší hráčka je Radka Valíková. Radka dokázala držet s borci Divize krok a uhrála si krásný průměr 170,48. Poslední kdo se zapsal byl Marek Děrgl. Mára dokázal naházet 240 b a stanovil tak nejvyšší nához Divize. Všem posílám velkou gratulaci a přeji ať se daří i nadále.

Týmy Magnum Team a Vokurky do další sezóny nenastoupí. Borci z Vokurek se bude učit nový styl a pak se vrátí ještě silnější. Magnum má dlouhodobě zraněné hráče a čas budou trávit léčbou. Přeji ať vše dobře dopadne a brzký návrat na dráhy. Na závěr chci moc poděkovat všem týmům za skvělé večery, zábavu, krásné výkony a kamarádskou atmosféru. Bylo mě s Vámi moc fajn. Přeji krásné dovolené, odpočinek, relax a třeba i trénování na novou sezónu.