Válečci ve vedení 2. ligy..

Své páté kolo odehrála druhá Rubínová liga, kde na čele byli hned dva týmy se stejný počtem bodů. Týmy HLT Club a Válečci měli shodně 90 b a sám jsem byl zvědav jak tento boj bude pokračovat, nebo si jeden tým třeba vybojuje na závěr sezóny menší náskok. A jak to dopadlo?

Na prvním místě se ziskem 106 b, jsou Válečci a mají tak do posledních dvou hracích večerů, nejlepší výchozí pozici. Na druhé místě je HLT Club se ziskem 98 b, na třetí a čtvrtém místě jsou se stejným počtem bodů (71 b)  kluby Club. No5 a Přišli jsme jen na pivo, ale ,,pivaři,, stále mají v záloze Jokra, který ještě může zamíchat s celkovým pořadím. Pivaři včera na začátku váhali, zda použijí Jokra a nebo ne. Na konci hracího dne, museli hořce litovat. Úderné mužské duo Radim Kozumplík a Honza Kratochvíl tento hrací večer předváděli výkony, na které byla radost koukat, až si člověk řekl, jsou to lidi?? Honza sypal strike za striky, hodil si svůj osobní rekord (239 b), dohazoval vše co první rána z jeho ohnivé koule nesundala. Nakonec to Honza potvrdil dalším krásným náhozem 222 b. Radim hrál podobným způsobem, striky v jeho podání je skoro samozřejmost. Pokud něco zůstane stát, druhá rána je přesná a není co řešit. Radim a Honzu v jednotlivcích sebrali vše co se dalo. Honza má nejvyšší nához, nejlepší hrací průměr (186,83), Radim pro změnu skalpoval pět svých soupeřů a byl nejužitečnější hráč večera a jeho průměr byl jen kousek za Honzou (185,33) Pánové tohle byl bowlingový uragán neskutečných výkonů, velká a velká gratulace obou borcům.

oznor_soft

Dostáváme se k motivační soutěži. Tentokrát byla vypsaná na počet striků za sebou. Chcete tipovat kdo soutěž vyhrál? Není to nic těžkého. Honza Kratochvíl při své jízdě k rekordu nasázel šest striků v řadě a tento výkon už nikdo nepřekonal. Honza si tak odnesl tekutou a musel odcházet spokojený.

cof_soft

Do konce ligy máme odehrát ještě dva hrací večery. Budeme čekat jak dál se liga bude vyvíjet a hlavně kdy přijde poslední mocný ,,Joker,, aby zamíchal pořadím. To si chvilku počkáme..