Sparrowci pokračují ve vítězném tažení

Na svátek pálení čarodějnic si na Rubínu dali dostaveníčko zástupci Superligy a znovu jsme byli svědky krásných výkonů. Večer se nejlépe vyvedl zástupcům týmu Sparrowců, kteří vyhráli všechny zápasy a navýšili tak sérii rekordních výher už na 23! Gratulujeme, uvidíme, jak dlouho bude tato neskutečná šňůra ještě pokračovat. Pošle některý z týmů posádku „Černé perly“ ke dnu nebo se série prodlouží ještě dál?  Tým s motivem Jacka Sparrowa se mohl opřít zejména o výkony svých mužských zástupců. Nejlepším hráčem večera se stal Vašek Salášek s průměrem 193,50 (6.nejlepší výsledek historie), těsně za ním s průměrem 192,00 (8.-9.nejlepší výsledek historie) skončil jeho týmový kolega Marek Škrabal. Krásných výsledků dosáhl také Pepa Kozumplík 183,17, hranici 180 pokořil také Robin Jeřábek 182,17. Velká gratulka pánové, nádhera!!

Vašek Salášek s Pepou Kozumplíkem se také stali jedinými neporaženými hráči večera se ziskem 6b, pouze jednou musel sklonit hlavu Marek Škrabal, který do kasičky přinesl svému týmu bodů 5. Klukům k tomu pomohly také náhozy nad hranicí dvoustovky, každý z nich ji pokořil hned dvakrát – Vašek 2x 215, Pepa 215, 203 a Marek 203, 202. Nejvyšší nához večera si ovšem v posledním zápase připsal Mira Breburda s náhozem 216. Respekt a pochvala za toto luxusní představení!

cof_soft

Motivační soutěž 5.dne byla vyhlášena na nejvyšší počet striků v řadě. Závěrem prvního zápasu si ji pro sebe urval Vašek s 5 křížky, ovšem chvilku poté mu lahvinku vyfouknul právě Marek, když jej ještě o 1 strike překonal! Tuto hranici už nikdo do konce ligy nepřekonal. Marek se ovšem výhry gentlemansky vzdal a na závěr předal cenu hráči s nejnižším náhozem jako malé bolestné. A tak si na dobrém vínku může pochutnat Michal Šťastný z mužstva Diablo. O vítězi Superligy podobně jako o stříbrné pozici máme patrně rozhodnuto. Sparrowci i díky vítězné sérii mají náskok téměř 30 bodů na druhý Holubník, ten má klidné vody také zajištěny s podobně velkým odstupem na třetího v tabulce, ale mezi Slzou a Diablem se svede ještě pořádně tvrdý boj o záchranu. Oba týmy od sebe dělí pouze 1,5 bodu a každá výhra či zaváhání se tak budou projevovat ještě výrazněji. Superliga tedy slibuje na poslední dva večery pořádné drama. Můžeme se těšit!