Tři králové rozsévali zkázu, Sparrowci přepisovali dějiny.

My tři králové jdeme k vám, štěstí zdraví neseme vám. Tohle si zpívali legendární Kašpar, Melichar a Baltazar, jejichž výročí si vždy v lednu připomínáme. Tentokrát přišli králové o tři měsíce později, jmenovali se Škrabal, Breburda a Dufek, ale místo dobrého jen drtili, ničili a soupeře obírali o body.  Nejkrutější z oněch králů byl Marek Škrabal (Sparrowci), který ovládl naprosto vše, co se dalo – byl nejlepší ( průměr 188,67), nejvýkonnější (TOP nához 221), setnul hlavy všem protivníkům, kteří se mu do cesty postavili a mohl si tak udělat hned 6 zářezů na své smrtící kouli. S sebou si ovšem přivedl podobně kvalitní spojence z Holubníku. Mira Breburda (průměr 184,00) oskalpoval svým uměním 5 soupeřů a vynikající byla jeho série 194, 193 a 192. Třetí z oněch králů Mira Dufek (průměr 176,33) provedl likvidaci ve 4 případech a blýsknul se kvalitní hrou s náhozem 209. Tahle trojice ovládla žebříček všech statistik a pod stupni vítězů nechala ostatním jen pár drobečků. Tak vám pánové pěkně děkujeme J. Nyní ale už trošku vážněji, to co jste předváděli, byla směs opravdového umění s velkým kusem fantazie, gratuluji!!

Markovi navíc patří speciální uznání nejen za krásnou čistou hru 221, ale také za způsob, jakým ji uzavřel. Když se mu totiž v 10.frame postavily „nesrazitelné“  malé parohy s kuželkami 4 a 6, ani to jej nezastavilo, ale na milimetr přesným líznutím poslal kuželku 4 přesně za svojí bílou partnerkou a obě sklopily své hlavičky před kouskem včera opravdového krále. Famózní, tohle by nedokázal ani David Copperfield.

V týmové soutěži to dopadlo podobně jako u jednotlivců. Sparrowci s Holubníkem drancovali kasičky soupeřů a Sparowci si připsali 23 bodů a Holubník 20. Na Diablo zůstalo 11 puntíků, Slza si jich připsala jen 6 a patrně mezi těmito týmy se svede tuhý boj o „Černého Petra“ na závěr sezóny.

cof_soft

Vítězem motivační soutěže se stal Robin Jeřábek, který využil nabídnuté šance organizátorem a vyhlašovatelem soutěže Markem na její prodloužení a v posledním zápasu čistou hrou s náhozem 191 sebral lahvinku do své moci. Nech si chutnat, Robe, moc hezký závěr večera J. Včera také došlo k přepsání týmových dějin. Posádka pod vlajkou Jacka Sparrowa se spolehlivou kapitánkou Verčou Dufkovou, prosoleným mořským vlkem u kormidla Markem Škrabalem a nováčkem v mužstvu plavčíkem Vaškem Saláškem  vede svou loď na vítězné vlně už celých… celých… celých 17 bitev. Je to tak přátelé, záznamy v lodním deníku hovoří zcela jasně. Je to nejdelší vítězná série v historii všech Rubínových lig. Najde se nějaký Bludný Holanďan či obří netvor z hlubin, který stáhne posádku „Černé perly“ ke dnu? O tom možná už přístě.. a nebo opět ne?