Stodola ve 3. kole bez porážky

V krásné nedělní odpoledne 31.3 se odehrálo třetí kolo v Přeboru, jediná skupina, kde doposud nebyl použit ani jeden Joker a ani tentokrát se na této skutečnosti nic nezměnilo.

Na konci hracího dne nám pořadí zůstalo stejné, i když v průběhu večera se tým Zoombi dostal na chvilku na prvním místo. Kdo ovšem kraloval tento večer a nenašel přemožitele, byl tým Stodola. Stodola nám nastoupila v nejsilnější možné sestavě (dle kapitána Stodoly) a jak bylo řečeno, tak podle toho to tak i opravdu vypadalo. Stodola předvedla stíhací jízdu na vedoucí duo Bručouni a Zoombi. Vyhrála všech šest zápasů s krásným průměrem 502,83 b. Silná a vyrovnaná trojice hráčů nedala svým soupeřům skoro žádnou šanci.

Mezi jednotlivci byl nejlépe hrajícím hráčem Pavel Štěpán, který zahrál průměr 172 a zároveň hodil i nejvyšší nához hracího dne (221) a jako jediný překonal hranici dvoustovky. Nejužitečnější hráčky byli hned dvě a obě z týmu Stodola. Petra Kočková a Dana Mrázková získali pro svůj tým pět bodů.

cof_soft

Soutěží o tekutou cenu byla vyhlášena první čistá hra bez nedohozu. Nedělní odpoledne si zpříjemnila právě Dana Mrázková, která si tuto výhru odnesla. Posíláme gratulaci. Do dalších dnů můžeme čekat napínavé zápasy a budeme sledovat boj o titul a postup do velkého a malého finále. Už se na to opravdu těším.