Kamil Škorvánek kraloval březnové devítce!!

V sobotu 9.3 se odehrála druhá Rubinová devítka. Zúčastnilo se 24 přihlášených hráčů včetně vítěze první devítky. Po všech prvních procedurách, losování drah atd. nám začala první runda. V první rundě nastoupil na dráze číslo jedna Kamil Škorvánek a hned se do toho opřel. Kamil vyhrál kvalifikaci s celkovým náhozem 718 kuželek. Je zatím jediný hráč kdo překonal hranici 700 kuželek za tři kvalifikační hry. Kamile super práce a gratulace.

Po zapsání všech kvalifikačních her byla známa 12tka postupujících do semifinále. Bohužel v průběhu kvalifikace se zranil Svaťa Nemeškal a musel přenechat místo třináctému v pořadí a to byl Laďa Dědič. Snad zranění nebude vážné a přejeme brzké uzdravení Svaťo. Do semifinále postoupilo hned pět skvěle hrajících žen. Sám osobně jsem byl velice zvědavý, kolik žen se dostane do finále až superfinále.

Nakonec do finále postoupilo osm nejlepších hráčů ze semifinále a mezi nimi i tři ženy, které stále bojovali i o titul v kategorii nejlepší žena. Vítězem semifinále se stal Laďa Dědič, který tak šanci postoupit chytl opravdu za pačesy a bojoval jako lev.  Ve finále nám bohužel vypadla trojice žen a do superfinále se nepodívala ani jedna. Nejlepší ženou tak byla Ivetka Dostálová, na druhém místě byla Verunka Dufková a třetí místo obsadila Mirka Bárková. Všem posíláme obrovskou gratulaci. A jak dopadlo superfinále?

Vítězem superfinále a musím říct, že opravdu po zásluze, se stal KAMIL ŠKORVÁNEK!!! Kamil zahrál nejvyšší nához devítky, jeho celkový průměr byl přes 230 b (232,7)  ….. tohle byla jízda krále. Velká a upřímná gratulace. Na druhém místě se umístil Laďa Dědič, který šanci využil opravdu skoro dokonale. Třetí místo obsadil Robin Jeřábek, který si tak díky Jokeru body zdvojnásobil a vede nám zatím celou sérii a to hrál poprvé. Dobrá práce Robe. A nakonec čtvrté místo obsadil Ivo Donnert. Obsazovačka na další devítku je na stránkách a můžete se hlásit, ale rychle se plní, takže neváhejte.