Sparrowci navyšují náskok v Superlize!!

Dne 5.3.2019 se odehrál druhý hrací večer v Superlize. Na prvním místě po prvním hracím dni byli obhájci titulu Sparrowci. Do nové sezóny vstoupili s novým hráčem Vaškem Saláškem a tato náhrada za Miloše Nemeškala je opravdu kvalitní. Vedlo se Sparrowcům i v druhém hracím večeru, i přesto, že čelili Jokeru a to hned dvojnásobně. Jokera současně se rozhodli použít týmy Holubník a Diablo.

Ustáli Sparrowci vedení v tabulce? Odpověď je jednoduchá. Sparrowci vyhráli druhý hrací večer se ziskem 21,5 bodů a vedou Superligu i nadále. Jejich průměr za tento hrací večer byl 526,17 a všechny své zápasy dokázali naházet přes 500 b a dokonce v jednom zápase byla atakovaná hranice 600, ale bohužel nához se zastavil na 596-ti bodech. Je však zatím nejvyšší v celé lize. Holubník získal 17 bodů a vyrovnal tak výkon Sparrowců v prvním hracím večeru a zatím je na druhém místě v tabulce. Diablo získalo 14 bodů a proto trošku ztrácí na první dvě družstva. Poslední je zatím Slza, ale tam má Jokera ještě v záloze.

cof

K výkonům Sparrowců právě hodně pomáhá Vašek, který se stal nejlepším jednotlivcem a odnesl si tekutou cenu za speciální soutěž. Vašek dokázal uhrát průměr 182 b a připsat jednu dvoustovku večera (202). Krásná práce a gratulace. Druhou dvoustovku večera má na kontě  jeho kolega z týmu Mára Škrabal (204), který to hodil ve stejné hře s Vaškem. Právě v této zmiňované hře se hranice 600 otřásala v základech. Další dvoustovkáři tohoto kola byli Roman Látal (201), Robin Jeřábek (205), a nejvyšší nához si připsal Pepa Kozumplík, který hodil 211 b a zároveň byl druhý nejlepší jednotlivec večera. Hlavně ale nejužitečnější hráč, protože ho nikdo nedokázal porazit a získal pro svůj tým všech šest bodů. Toť vše k večeru, který je už za námi a můžeme se těšit na další pokračování.