Zoombi vyhráli první hrací den v nově vzniklém Přeboru!!!

V neděli 3.3.2019 se odehrálo historicky první kolo nově vzniklé skupiny Rubínové ligy. Přebor je nová výkonnostní skupina této ligy, která vznikla díky velkému zájmu dalších hráčů a družstev zapojit se do naší soutěže. Dnes to bylo takové seznamovací, přátelské a poznávací. V přeboru nám hrají nové týmy jako Bručouni, Stodola, Zoombi a jeden tým který odehrál už první ročník a to jsou Legionáři. Jak se týmům vedlo v tento první hrací den?

Vítězem se stal tým Zoombi, který se ziskem 22 bodů vede tabulku. Na druhém místě jsou Bručouni, kteří tým poskládali teprve tento týden. Třetí pozici vybojovali Legionáři a na čtvrtém místě je zatím Stodola. Musím uznat, že byli k vidění krásné náhozy a vyrovnané souboje. Představilo se nám několik nových hráčů a hned na úvod ukázali své kvality.

Nejlepší hráčkou prvního dne se stala Mirka Bárková s průměrem 189. Mirka dokázala hodit hned dvě dvoustovky v řadě (200,200) a odnesla si tekutou cenu za nejlepšího jednotlivce. Posíláme velkou gratulaci a doufáme, že tentokrát láhev nepřijde k újmě.

cof

Nejvyšší nához ovšem předvedl Honzík Weingart, který dokázal hodit 222. Další dvoustovku přidal Vašek Kovařík (203) a oba dva zaslouží gratulaci.

První kolo máme za sebou a já už se moc těším na další hrací den, protože jsem viděl v nových tvářích spokojenost a radost ze hry a o tom bowling přece je. Mějte se krásně, Mára.