Stylem start až cíl si titul v DIVIZI odnáší Přišli jsme jen na pivo!!!

cof

Neděle 13.1.2019 patřila Divizi. Odehrálo se závěrečné kolo a mohlo se vyhlašovat, oceňovat a gratulovat.

Do posledního večera vstoupil tým Přišli jsme jen na pivo s náskokem 13,5 bodů a dalo se čekat, že náskok udrží. I na dalších místech byl větší bodový rozestup, takže se nám schylovalo k velkému boji mezi jednotlivci.

,Vítězným týmem večera, který nepohrál ani jeden zápas se stal tým Přišli jsme jen na pivo (24 bodů) a jen potvrdil svoje první místo, které od prvního hracího dne nepustil.  Tento večer válel Honza Kratochvíl. Honza dokázal uhrát všech 6 bodů pro svůj tým, svůj průměr za hrací večer měl krásných 187,67 kuželek. S tímto průměrem by proháněl i hráče ve vyšších ligách. Nakonec Honza spolu s Andy Francis hodil nejvyšší nához večera (221 kuželek)… posílám velkou gratulaci.

Takže první místo které zaručuje postup do velkého finále a zároveň do 2.ligy vybojoval už zmíněný tým Přišli jsme jen na pivo (151 bodů), na druhém místě jsou Zabijáci (129,5) a zahrají si malé finále. Třetí místo obsadil Magnum Team (80,5 bodů) a na posledním místě jsou Legionáři (61,5 bodů).

Dostáváme se k ocenění jednotlivců, kde bylo o co bojovat. Mezi muži bojoval Radim Kozumplík a Laďa Dědič a mezi ženami Verča Bobková a Lenka Kadlčíková.

Nejlepším mužem v lize se nakonec stal Radim Kozumplík (165,22) ovšem Honza Kratochvíl obrovským finišem v posledním hracím dni nakonec předběhl Laďu a skončil druhý hned za Radimem. Borci krásné boje, gratulace. Nejlepší ženu si nakonec vybojovala Veronika Bobková (138,50). Nejvyšší nához sezóny zahrál Michal Jansa. Michal dokázal hodit krásných 231 kuželek a je to jeho dosavadní rekord, krásna práce. Poslední ocenění získal nejlepší hráč ligy a to Radim Kozumplík (26 bodů), který v kategorii nejužitečnější hráč o půl bodu porazil svého kolegu z týmu. Všem týmům a hráčům ještě jednou děkuji za krásné večery, pohodovou atmosféru a krásné výsledky. Co v nejbližší době bude na webu rozdělení do lig a termíny na jaro 2019.