Holubník slaví vítězství v extralize!!

cof

V pondělí 7.1.2019 se odehrál poslední hrací večer v extralize. Hned tři týmy mohli bojovat o titul. Vedoucí  Holubník (104,5 bodů) druhé Mango (93 bodů) a třetí Figury (88,5 bodů). Mango a Figury dokonce měli v záloze Jokra. A jak to dopadlo??

Vítězným týmem večera se stal tým Holubník, který překonal všechny rekordy celé Rubínové ligy. Holubník dokázal uhrát za celý hrací večer 28 bodů, vyhrát všechny zápasy, hodit nejvyšší nához celé ligy a to krásných 629 kuželek. Celý hrací večer odehrál s průměrem 544,50 kuželek, což se žádnému týmu nepovedlo.  Nejlepším hráčem večera byl hostující Vašek Salášek s průměrem 184,33. Vašek se nám už několikrát ukázal v lize a vždy byl obrovským přínosem. Jeho kolega z týmu Miroslav Breburda opět úřadoval v nejvyšším náhozu hracího dne (233 kuželek) a byl hned za Vaškem. Třetí do party byl Miroslav Dufek který držel krok a byl třetí nejlepší hráč večera. Holubník se tak stal mistrem Extraligy, zajistil si postup do velkého finále a postup do Superligy. Posíláme obrovskou gratulaci a děkujeme za krásnou podívanou.

Na druhém místě a postup do malého finále si vybojoval tým Mango se ziskem 117 bodů, na třetím místě jsou Figury se ziskem 114,5 bodu a na čtvrtém místě je ZTP se ziskem 40 bodů, který bohužel sestupuje do 1.ligy. V ocenění jednotlivců se nejlepším mužem stal Michael Lacko s průměrem 184,54. Nejlepší ženou extraligy se stala Laďka Harychová s průměrem 168,86.

Nejužitečnější hráč a zároveň hráč který zahrál nejvyšší nához je Miroslav Breburda. Mira dokázal uhrát pro svůj tým 25 bodů a dlouho držel i rekord herny s náhozem 247 kuželek.

Všem oceněným velmi gratulujeme, poraženým přejeme do příště větší štěstí a na všechny se těšíme na začátku nové sezóny. Rozdělení do lig a termíny budou na webu hned jak dohrají všechny Rubínové ligy a budeme znát postupující a sestupující.