Haluzáři kráčí za vítězstvím!!

V úterý 20.11 se odehrál pátý hrací večer v 1.lize. Joker tentokrát přišel k týmu Žabinští Vlci. Tým vlků dokázal uhrát 13,5 bodů a poskočil na druhé místo tabulky. Jenže třetí tým Maxim turbulenc má Jokera stále v záloze. Vypadá to teda na velký souboj o udržení v lize.

Nejlepším hráčem večera se stal Milan Šťastný s krásným průměrem 182,33 a zároveň Milan dokázal hodit nejvyšší nához (214 kuželek) a pro svůj tým přinesl všech šest bodů. Milane parádní večer a moc ti gratulujeme.

V ženách tento hrací večer byla nejlepší Martina Koktová (154,75) která zároveň přidala druhou dvoustovku hracího večera (206 kuželek) a odnesla si tekutou cenu. Velmi  gratulujeme a cenu ať si náležitě vychutná J

Velký boj v posledním hracím večeru se chystá v kategorii nejlepší muž. Na prvním místě je zatím Milan Šťastný (171,05) a hned za ním je Roman Látal (171), rozdíl je opravdu nepatrný, takže chlapi jdou na férový boj do posledního večera. Oběma přejeme hodně štěstí.

Před námi je vánoční pauza a rád bych všem popřál krásné prožití vánočních svátků, klidného Silvestra a do nového roku jen to nejlepší. Uvidíme se na závěrečným kole dne 15.1.2019.

Mějte se krásně. Mára