Hodit 234 a pouze remizovat? Ano i to je možné :)

V úterý 30.10. se odehrál 4 hrací večer v Superlize. Hned na úvod si dráha číslo 4 postavila hlavu a nefungovala. Velké díky patří bowlerovi, který dráhu opravil i když už to vypadalo, že budeme hrát pouze na 3 drahách.

V prvním zápase se na dráhu č. 3 postavil tým BC Devils a naházel 559 bodů. Tým táhnul Kamil Škorvánek s náhozem 234 bodů a zároveň stanovil nejvyšší nához Superligy a hodil rukavici do ringu pro Marka Škrabala, který měl nastoupil proti němu.

Po odehrání všech zápasů, se Sparrowci postavili na dráhu 4 a dokázali naházet 598 bodů a Mára Škrabal vyrovnal Kamila naprosto stejným náhozem. Oba dva tak drží nejvyšší nához Superligy z tohoto zápasu, který skončil 234:234.

Vítězným týmem večera se stal tým Sparrowci se ziskem 23 bodů a průměrem 535 bodů. Nejlepší hráč večera s průměrem 191 se stal Marek Škrabal (vesnická lopata po dlouhé době nahodila dieselový motor J)

Dvě dvoustovky za večer dokázal hodit Pepa Kozumplík (220,217), který je zároveň i nejužitečnějším hráčem (16 bodů pro tým) celé Superligy. Velice mu gratulujeme. Dvě dvoustovky hodila i Verča Dufková (203,202) a je nejlepší žena a druhý nejlepší jednotlivec. Samozřejmě i Verči patří velká gratulace.

Uvidíme se za 14 dnů. Máme ve hře stále 3x Jokera (BC Devils, Diablo a Slza) uvidíme jak s výsledky zamávají.